Viikkotunnit 13.8.2018-31.5.2019

Kesän treenipaketti 4.6.-2.8.2018

Opintovuosi: 13.8.2018-31.5.2019        
         
Studio Barre:   Studio Pavlova:    
         
Maanantai   Maanantai    
16:00-17:30 EK2 AL 16:15-17:30 EK1 Baletti AAH  
17:30-18:05 esibaletti, 3-4v. HJ 17:30-18:30 7-9v. baletti AAH  
18:05-18:50 esibaletti 5-6v HJ 18:30-19:45 aik. baletti, alkeet AAH  
18:50-19:50 EK3 nyky JP      
19:50-20:50 EK4 nyky JP      
         
Tiistai   Tiistai    
16:00-17:30 EK2 baletti AL 16:15-17:45 EK3 baletti VG  
17:45-18:45 10-12v. baletti AL 17:45-19:15 EK4 baletti VG  
18:45-20:15 aik. baletti, perustaso AL 19:15-20:15 EK4 repertuaari VG  
         
Keskiviikko   Keskiviikko    
9:00-10:30 aik. baletti, jatkotaso JK 17:00-17:35 esibaletti, 3-4v. HJ  
16:15-17:30 EK1 baletti AAH 17:45-18:30 esibaletti 5-6v. HJ  
17:45-18:45 7-9v. Baletti AAH 18:30-20:00 EK3 baletti JK  
18:45-20:15 aik. baletti, jatkotaso AAH      
         
Torstai   Torstai    
14:30-15:30 Senioribaletti LK 15:45-17:15 EK2 baletti LK  
16:30-18:00 EK4 baletti JK 17:30-19:00 EK3 baletti VG  
18:00-18:45 EK4 repertuaari JK 19:00-19:45 EK3 repertuaari VG  
18:45-20:15 aik. baletti, jatkotaso JK      
         
Perjantai   Perjantai    
9:00-10:30 aik. baletti, jatko JK 16:15-17:30 EK1 baletti AAH  
15:30-16:45 EK2 repertuaari JK 17:30-18:30 10-12v. baletti AAH  
16:45-18:15 EK4 baletti JK 18:30-20:00 aik. baletti, perustaso AAH  
18:30-20:00 aik. baletti, jatkotaso JK      
         
Lauantai   Lauantai    
10:00-11:30 EK3 baletti VG 10:00-11:30 EK2 baletti LK  
11:30-12:15 EK3 repertuaari   VG 11:45-13:15 aik. baletti, perustaso LK  
12:30-13:45 EK1 baletti VG 13:15-13:45 kärkitossutyöskentely LK  
14:00-15:15 aik. baletti, alkeet HJ      
         
Aleksanterin teatterissa, iso balettisali:      
16:00-17:30 EK 4 baletti JK      
17:30-19:00 EK 4 repertuaari JK      
         
Sunnuntai        
12:00-13:30 EK 4 baletti VG      
13:30-14:15 EK 4 repertuaari VG      
         
         
         
         
AAH= Anne-Marie Ahola-Hiitola, AL= Anu Lindéll, LK= Leena Kalk, HJ= Henna Julin, VG= Victoria Golubeva,
JK= Juha Kirjonen, JP= Johan Pakkanen, LG= Ljudmila Grigoreva.